Ajans 3S Ölüdeniz’de Bioderma Pro Beach Tour Organizasyonu’na İmzasını Attı

Babadağ Teleferik ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle gerçekleşen, Bioderma Pro Beach Tour’un Ölüdeniz etabı, Ölüdeniz Beach Volley Arena’da Ajans 3S organizasyonuyla başarıyla gerçekleştirildi.

Yoğun ilgi gören, gece ve gündüz müsabakalarıyla üç gün boyunca devam eden Bioderma Pro Beach Tour, etkinlik boyunca birçok ilke de imza attı. 

Serkan Yıldırım; “Seyirciler ve sporcular için farklı motivasyon kaynakları bularak organizasyonlarımızı farklılaştırıyoruz”

Önemli spor etkinliklerine imza atan ve bu alanında büyüme hedefi olan Ajans 3S Başkanı Serkan Yıldırım konu hakkında şunları söyledi: “Ülkemizde spor, zaman zaman holiganlığı da arkasında getiriyor. Biz yaptığımız spor etkinliklerini; farklı disiplinlerdeki spor branşlarını bir araya getirerek, seyirciler ve sporcular için farklı motivasyon kaynakları bularak planlıyoruz. 

 

Yıldırım; “Uluslararası kalitede bir organizasyona imza attık”

Bioderma Pro Beach Tour etkinliğinde uluslararası kalitede bir organizasyona imza attıklarının altını çizen Yıldırım; “Organizasyonumuzda bir çok ilk yaşandı. Sunucumuz maçı 700 metre yükseklikte gökyüzündeyken sundu, final maçının ilk vuruş için topu gökyüzünden yamaç paraşütüyle sahaya indi. Bunlar dünyada daha önce yapılmamış olan, etkinliğe keyif ve fark katan önemli detaylardı. Bunun dışında Türkiye’de ilk defa, dünyada da çok popular olan “Kiss cam” uygulaması için “Why not” dedik ve maç sırasında hayata geçirdik. Çok eğlenceli görüntülerin çıktığı etkinlikte sadece kiss cam’e girmek için 7’den 70’e kadar birçok seyirci tribünde heyecanla bekledi. Ayrıca bir de çok özel bir ana şahit olduk. Profesyonel yamaç paraşütü sporcusu Ferdi Toy, Deniz Uzunkaya’ya evlenme teklifi etti ve tüm tribünün aynı anda evet tezahüratlarıyla keyifli dakikalar yaşadık. Önümüzdeki günlerde yine bu alanda etkinliklerimiz olmaya devam edecek. Farklı spor dallarını ülkemize sevdirmeyi ve daha yüksek katılımlı organizasyonlar yapmayı hedefliyoruz” dedi.  

 

Arka planda çok büyük bir ekip çalıştı

Bu organizasyonun büyük bir ekip işi olduğunu belirten Yıldırım; “Prodüksiyon masasında Serap Ülkü ve ekibinin bize inanarak heyecanıyla ve verdiği destekle kamerada Ahmet Eren Yıldırım ve rejide Büşra Bezirgan’ın koordinede kalarak eş zamanlı hareket etmesiyle çok keyifli görüntüler yakaladık. Ayrıca bize destek veren yamaç paraşütü pilotları, wingsuit pilotları ile tüm ekibin emekleri ve destekleri bizim için çok kıymetliydi” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir