Sarıgül Erzincan’da: Beklenen buluşma gerçekleşti

CHP Erzincan Milletvekili adayı Sarıgül, kente girişinde CHP Çayırlı İlçe Örgütü üyeleri tarafından “Baba ocağına hoş geldiniz vekilim” pankartı ve sloganlarla karşılandı.

CHP Erzincan İl Başkanlığı’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılan Sarıgül burada yaptığı konuşmada “Erzincan’a çok geldim, hep koşarak geldim. Hep özlemle ve sevinçle geldim. Hep heyecanla geldim. Ama inanın bugün çok farklı duygular içindeyim. Askerden gelmiş evlat gibiyim. Evine dönmüş gurbetçi gibiyim” ifadelerini kullandı.

Sarıgül konuşmasının devamında şunları söyledi:

‘ERZİNCAN’IN SESİ ARTIK DAHA GÜR ÇIKACAK’

Hiçbir parti farkı gözetmeden herkesi kucaklayacağım. Erzincan’ı TBMM’de en iyi biçimde temsil edeceğim. Erzincan’ın sorunlarını meclise taşıyacağım. Meclisin ve ülkemizin dikkatini Erzincan’a çekeceğim. Erzincan’ın sesi artık daha gür çıkacak. Erzincan konuşulur olacak. Ben vaatte bulunmuyorum. Bugüne kadar yaptığım şeyleri söylüyorum. Ben bugüne kadar hiçbir yurttaşıma sen kimsin, necisin, hangi partilisin? diye hiç sormadım. Hep sadece şunu sordum: “senin için ne yapabilirim?” Yine onu soracağım.

Bana oy versin vermesin herkesin yardımına koşacağım. Herkesin hakkını ve hukukunu koruyacağım. Haftanın üç günü, salı, çarşamba, perşembe günleri Meclis çalışmaları nedeniyle Ankara’da olacağım. Diğer dört gün Erzincan’da olacağım. Evim ocağım burası olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir