13 Aralık Çarşamba Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik.

İşte 13 Aralık Çarşamba akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Asgari ücret görüşmeleri devam ederken, Avrupa ile Türkiye’deki asgari ücret değişimi nasıl oldu?

Elon Musk’ın sahibi olduğu Tesla’nın ürettiği araçlarda bulunan otomatik pilot teknolojisinde hata olduğu sebebiyle 2 milyon araç piyasadan toplanarak yazılım güncellemesi yapılacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, TOGG hakkında önemli bilgilendirmelerde bulundu.

2024 yılında asgari ücret ne kadar olacak? sorusu en çok merak edilenler arasında yer alırken, bölgesel asgari ücret iddiaları yeniden gündemde.

İstanbul Barosu’na bağlı avukat Buket Nurşah Tekışık’ın, Çağlayan Adliyesi’nde görevli bir savcının odasında çektirdiği pozları sosyal medyada paylaşması sonrasında Başsavcılık soruşturma başlattı.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca’nın yumruk attığı hakem Halil Umut Meler, tedavisi ardından hastaneden taburcu olarak İzmir’de bulunan evine geldi.

Ziraat Katılım Bankası’nın, İstanbul Esenyurt’ta bulunan bir ticari şubesinin ismini Kanal İstanbul olarak değiştirmesi sosyal medyada da gündem oldu.

Kütahya’da yaşayan B.K sosyal medyada tartıştığı ve kendisini taciz ettiğini iddia ettiği A.D.’yi özür dilemek için evine çağırarak tuzağa düşürdü. Eve gelen A.D., B.K’nın akrabaları tarafından darp edilerek, kadın kıyafetleriyle oynatıldı.

Marmara Denizi’nin sıcaklığı, son 50 yılda 2.5 derece artış gösterdi. Bilim insanlarının görüşlerine göre, deniz suyunda meydana gelen bu ısınma ve aşırı kirlilik, müsilaj oluşumunun yanı sıra özellikle balıklar başta olmak üzere bazı türlerin neslinin tükenmesine sebep olabilir.

TBMM’de bütçe görüşmeleri devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken salonda tartışmalar yaşandı. Bazı milletvekillerinin küfür ettiği de tutanaklarda yer aldı. Bütçe görüşmeleri salonda küfür kıyamet giderken, milletvekilleri bahçede ise mangal partisi yaptı.

Eddie Murphy, unutulmaz “Sosyete Polisi” karakteriyle seyirciyi kahkahaya boğmak için Netflix platformunda yeniden sahne alacak!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, yaz saati uygulamasının devam edeceğini söyledi.

ABD Merkez Bankası Fed, piyasalarda beklenen faiz kararını açıkladı.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Ali Koç, Hakem Halil Umut Meler’in uğradığı saldırıya ilişkin olarak açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin golcüsü Umut Nayir’in eşi Enfal Nayir, 16 haftalık bebeklerinin anne karnında kalbinin durması sebebiyle kaybettiklerini açıkladı.

Taste Atlas, dünya genelindeki en kötü yemekleri belirleyen bir liste yayınladı.

Somali Cumhurbaşkanı’nın oğlu, trafikte bir motorsiklete çarpmış ve kurye olan Yunus Emre Göçer’in ölümüne neden olmuştu. Somali Cumhurbaşkanı’nın oğlu Türkiye’den kaçarken, Göçer’in acılı eşi ise ‘Müge Anlı’ya çıkartılmadık’ iddiasında bulunmuştu. ATV’nin bağlı olduğu Turkuvaz Medya’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir